współpraca z agencją

Szanowni blogerzy,

Nasza firma w ramach B&E CONSULTING prowadzi agencję reklamową, która w 100% skupia się na wprowadzaniu na rynek i promocji produktów ekologicznych i naturalnych. Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt kampanii reklamowych oraz stale powiększające się portfolio klientów. 

źródło: flaticon.com

WSPÓŁPRACA
Dzięki prowadzonej działalności mamy nieograniczony dostęp do tysięcy fantastycznych produktów, próbek, e-szkoleń, kuponów rabatowych oraz budżetów reklamowych naszych partnerów. Chcemy stworzyć bazę  stałych partnerów, którym zlecane będą reklamy bannerowe, testy, artykuły, recenzje itp. w formie płatnej, barterowej lub "za produkt". Dodatkowo współpraca z nami daje Wam możliwość otrzymywania produktów do konkursów oraz promowania Waszych blogów w naszych kanałach promocyjnych.
 
CZEGO OCZEKUJEMY?
Każdorazowo przed rozpoczęciem współpracy, prosimy o:
  1. włączenie się do działań marketingowych na naszych profilach społecznościowych, poprzez polubienie strony i postów oraz dodanie do obserwacji: FBhttps://www.facebook.com/bioieko/ Instagramhttps://www.instagram.com/bioieko.pl/
  2. wysłanie nam na e-mail marketing@bioieko.pl chęci nawiązania współpracy, podając nazwę bloga i jego tematykę  wraz z statystykami w postaci print-screen;
  3. osoby, które oczekują płatnych ofert, dodatkowo będą musiały przygotować na nasze zlecenie 1 artykułu, który zostanie zamieszczony na stronie bloga w celu przeprowadzenia testów statystycznych.

Na podstawie statystyk, zasięgu ilościowego udostępnianych postów i ilości polubień zdjęć, będziemy wybierać blogi na dalszej, stałej współpracy.

Waluty
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl