AGENCJA REKLAMOWA

BIO & EKO content

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w promocji wyłącznie produktów ekologicznych i naturalnych; sklepów stacjonarnych i internetowych ze zdrową żywnością, kosmetykami i suplementami diety oraz pism i blogów o tematyce prozdrowotnej. 

Jako jedyni w Polsce łączymy naszą działalność handlową z bogatą ofertą usług reklamowych. Korzystając z naszych usług klient uzyskuje nie tylko rozbudową sieć dystrybucji dla swoich produktów (sklepy internetowe, stacjonarne, apteki) ale również narzędzia promocyjne, które pozwalają docierać bezpośrednio do grupy docelowej. Takie rozwiązanie znacząco redukuje czas i koszty promocji.

OFERTA

W swoim portfolio mamy już kilkadziesiąt udanych kampanii marek polskich i zagranicznych. Specjalizujemy się w markach niszowych klasy premium dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom unikatową ofertę produktową dedykowaną sklepom specjalistycznym.

Wszystkie działania promocyjne oparte są na sprawdzonych, nowoczesnych metodach marketingu internetowego:

- MAILING (wysyłka dedykowana lub zbiorowa )

- BANNER REKLAMOWY (hurt.bioieko.pl)

- KAMPANIE ON-LINE (współpraca bezpośrednio ze sklepami internetowymi)

- SOCIAL MEDIA (FB & Instagram)

- BLOG (wpisy dedykowane)

jak również na tradycyjnych formach promocyjnych. Współpracujemy z najpopularniejszymi magazynami typu lifestyle, dostępnymi na polskim rynku wydawniczym. Oferujemy artykuły sponsorowane, kampanie wizerunkowe oraz PR/wzmianki produktowe. Dla naszych klientów wydawnictwa oferują dodatkowe zniżki.

SOCIAL MEDIA

Dodatkowo w ramach działalności agencji prowadzimy dla naszych klientów konta w mediach społecznościowych. Dzięki doskonałej znajomości rynku i bezpośrednich odbiorców, udaje nam się tworzyć aktywne konta już w kilka tygodni. Pozyskujemy w ten sposób odbiorców hurtowych (sklepy) oraz zachęcamy do zakupy klientów detalicznych.

Usługa opiera się m.in. na:

- budowanie wizerunku i świadomości nowej marki

- pozyskiwanie realnych polubień i śledzeń

- ciągłość relacji, zdjęć i wydarzeń

- reposty oraz interakcje ze sklepami i klientami

- aktywizacje poprzez konkursy

Pełną ofertę można sprawdzić tutaj.

Waluty
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl