HURTOWNIA

      HURTOWNIA bioieko.pl to centrum logistyczno-dystrybucyjne z największą ofertą produktów ekologicznych i naturalnych w Polsce. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo zamówić do swojego sklepu tysiące produktów z kilku działów tematycznych oraz oferty skierowanej bezpośrednio do kanału HORECA.

100% polskiego kapitału 

Jesteśmy również niezależnym importerem produktów z całej Unii Europejskiej, co pozwala nam oferować Państwu konkurencyjne ceny oraz bardzo szybki dostęp do nowości pojawiających się ranku. Przedstawiony panel sprzedaży hurtowej jest jedynie narzędziem pomocniczym w naszej rozbudowanej działalności handlowej. W sytuacji, kiedy nie możecie Państwo zamówić interesującej was liczby lub rodzaju produktów prosimy o kontakt.

Aby zostać klientem panelu b2b hurt.bioieko.pl i móc zobaczyć ceny hurtowe, konieczna jest rejestracja w panelu: http://hurt.bioieko.pl/pl/reg . Prosimy podanie wszystkich danych rejestrowych firmy oraz numeru NIP (nie wymagamy przesyłania dokumentów jednak zastrzegamy sobie możliwość ich weryfikacji w dowolnym momencie).

Dodatkowo nasza firma jako jedyna na rynku zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie:

  • towarowania nowych sklepów stacjonarnych i internetowych, tworzenia biznesplanów i planów sprzedażowych oraz analizy rynku więcej;
  • dropshipping - otwieranie sklepu internetowego bez w własnego magazynu więcej;
  • promocji i reklamy sklepów, produktów oraz marek w mediach branżowych: Eko Dostawcy, Twoja Harmonia czy Bio Kurier oraz mediów społecznościowych więcej;
  • brandingu marek polskich i zagranicznych wchodzących dopiero na rynek więcej;
Waluty
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl