realizacja zamówień

1. System sprzedaży hurtowej przyjmuje zamówienia przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Przyjęcie do realizacji zamówień złożonych i opłaconych do godziny 9:00 rozpoczyna się w tym samym dniu roboczym dla klientów z umową dropshipping oraz pobrań. Zamówienia przesyłane w godzinach późniejszych są drukowane i sprawdzane w kolejnym dniu roboczym.

Zamówienia nieopłacone nie są poddawane realizacji do czasu otrzymania przelewu. Brak płatności powyżej 5 dni roboczych skutkuje automatycznym anulowaniem zamówienia.

2. Średni czas kompletowania zamówionej ilości produktów umieszczony w jego karcie opisowej i wynosi od 24h do 5 dni roboczych.

3. W przypadku zamówienia produktów z różnym stanem dostępności i czasu ich wysyłki w podsumowaniu zamówienia wyświetli się zawsze czas wysyłki produktu o najdłuższym terminie realizacji.

4. Wysyłka gotowych zamówień jest realizowana od poniedziałku do piątku.

5. Ze względu na harmonogramy dostaw Sprzedającego (poniedziałek - czwartek), zamówienia drobnicowe, składające się z wielu produktów oferowanych przez różnych dystrybutorów realizowane są w ciągu 4-5 dni roboczych.

6. Zamówienia powyżej 1000zł brutto są w zależności od ich składowej wysyłane są w kilku odrębnych paczkach lub paletowo.

Waluty
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl