współpraca
Bioieko.pl działa na rynku od 2011 roku specjalizując się w dystrybucji, sprzedaży hurtowej i detalicznej produktów naturalnych, ekologicznych i innowacyjnych w jakości premium. W bieżącej ofercie mamy ponad 10000 produktów w podstawowych kategoriach:  ŻYWNOŚĆ, KOSMETYKI, DOM & OGRÓD, SUPLEMENTY DIETY, MAMA & DZIECKO. Aktualnie współpracujemy już z ponad 300 dostawcami generując regularne obroty.
     
       W 2014 roku jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy usługę sprzedaży poprzez system logistyczny - drop-shipping. W ramach umowy na wyłączność sklepy z nami współpracujące sprzedają ofertę hurtowni poprzez aktualizowany plik xml.
B2B hurt.bioieko.pl to 2000 zarejestrowanych i zweryfikowanych klientów biznesowych: hurtownie, sklepy stacjonarne, internetowe, hotele, restauracje, gabinety dietetyczne, centra fitness, instytucje państwowe oraz korporacje.
 
       Dystrybutorom i producentom oferujemy wprowadzenie do obrotu produktów do hurtowni i internetowych sklepów detalicznych; bannery reklamowe na stronie głównej hurtowni. Mailing do odbiorców hurtowych i drop-shipping. Content marketing we wszystkich aktywnie prowadzonych social media. Dystrybucję materiałów reklamowych w wysyłkach do klientów hurtowych, indywidualnych i drop-shipping.
 
      Proponujemy również kompleksową współpracę brandingową w ramach B&E consulting: spersonalizowane badania rynku, kontakty handlowe (hurtownie, sklepy detaliczne, klienci korporacyjni i instytucjonalni) oraz usługi reklamowe. Aktualnie jesteśmy jedyną na rynku niezależną firmą consultingową, która zajmuje się analizą branży produktów ekologicznych i naturalnych we wszystkich jej aspektach.
 

 

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl