BLOG BRANŻOWY
PAŹDZIERNIK w bioieko.pl
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WRZESIEŃ w bioieko.pl 0
WRZESIEŃ w bioieko.pl

Miesiąc wrzesień będzie obfitował w naszej hurtowni w wiele zmian asortymentowych. W związku z fatalną polityką cenową i dystrybucyjną niektórych producentów, jesteśmy zmuszeni wycofać z obrotu produkty, które w sieciach detalicznych są sprzedawane taniej niż nasza cena hurtowa.

W związku z tym, że chcemy oferować naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości ale również odpowiednie marże, nie będziemy promować ani rekomendować produktów powszechnie dostępnych

...

COSLYS

To francuska marka kosmetyków naturalnych, która od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Od kilku miesięcy następuje proces zmiany szaty graficznej wszystkich produktów. W hurtowni została zaktualizowana baza tej marki. Część zdjęć jest już wymieniona, poprawione składy i opisy. Dla wygody użytkowników bazy XML większość produktów została dodana jako nowa - proszę o ściągnięcie z panelu. Produkty w starej szacie graficznej dostępne w magazynie hurtowni są w cenach promocyjnych do wyczerpania zapasów.

MAYLILY

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi powiększenia oferty o produkty dla dzieci i niemowląt postanowiliśmy zwiększyć nasz asortyment w tej kategorii. Na początku będą to wszelkiego rodzaju pieluszki wielorazowe i akcesoria do nich. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl